Refund policy

Zwroty

Nasza polisa trwa 30 dni. Jeśli od momentu zakupu minęło 30 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi nie posiadać śladów używania i być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Istnieją pewne sytuacje, w których tylko częściowe zwroty są przyznawane (jeśli dotyczy)
- Każdy element nie będący w stanie pierwotnym, uszkodzony lub brakujące części z przyczyn niezależnych od naszego błędu
- Każdy element, który zostanie zwrócony później niż 30 dni po dostawie.

Zwroty (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony produkt. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu pieniędzy.
Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.


Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, może minąć trochę czasu zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.

Następnie skontaktuj się z bankiem. Często zdarza się, że na rozpatrzenie wniosku o zwrot pieniędzy trzeba czekać trochę czasu.

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem zajdel@viktor-art.pl

Sprzedaż produktów (jeśli dotyczy)
Zwrotowi mogą podlegać tylko produkty o stałej cenie, niestety produkty sprzedawane nie podlegają zwrotowi.

Wymiana (jeśli dotyczy)
Wymieniamy tylko te elementy, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam e-mail na adres zajdel@viktor-art.pl i wyślij do niego swój przedmiot: "Viktor-Art" s.c., H.J.P. Zajdel, ul. Szkolna, 26, 38-430 Miejsce Piastowe, Polska.

Prezenty
Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent, gdy został zakupiony i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt na prezent w wysokości wartości Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, otrzymasz od nas bon upominkowy.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie, lub dawca prezentu miał zamówienie wysłane do siebie, aby dać Ci później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie.

Wysyłka
Aby zwrócić produkt, należy wysłać do niego wiadomość e-mail: Pracownia Rzeźbiarska "Viktor-Art" s.c., ul. Szkolna, 26, 38-430 Miejsce Piastowe, Polska.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot towaru. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od Twojego zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania, czas dotarcia wymienionego produktu do użytkownika może być różny.

Jeśli wysyłka element ponad 75 dolarów, należy rozważyć korzystanie z usługi śledzenia wysyłki lub zakupu ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony produkt.