Refund policy

Zwroty

Nasza polisa trwa 14 dni. Jeśli od momentu zakupu minęło 14 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi nie posiadać śladów używania i być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Istnieją pewne sytuacje, w których tylko częściowe zwroty są przyznawane (jeśli dotyczy)
- Każdy element nie będący w stanie pierwotnym, uszkodzony lub brakujące części z przyczyn niezależnych od naszego błędu
- Każdy element, który zostanie zwrócony później niż 14 dni po dostawie.

Zwroty (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony produkt. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu pieniędzy.
Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.


Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, może minąć trochę czasu zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.

Następnie skontaktuj się z bankiem. Często zdarza się, że na rozpatrzenie wniosku o zwrot pieniędzy trzeba czekać trochę czasu.

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem zajdel@viktor-art.pl

Wyprzedaż produktów i produkty rabatowane (jeśli dotyczy)
Zwrotowi mogą podlegać tylko produkty o stałej cenie, niestety produkty na wyprzedaży i rabatowane nie podlegają zwrotowi.

Wymiana (jeśli dotyczy)
Wymieniamy tylko te produkty, które w momencie doręcznia były wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić twój produkt na ten sam model, wyślij nam e-mail na adres zajdel@viktor-art.pl i wyślij przedmiot do wymiany na: "Viktor-Art" s.c., H.J.P. Zajdel, ul. Szkolna, 26, 38-430 Miejsce Piastowe, Polska.

Prezenty
Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent, gdy został zakupiony i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt na prezent w wysokości wartości Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, otrzymasz od nas bon upominkowy.

Wysyłka
Aby zwrócić produkt, należy wysłać go pod adres: "Viktor-Art" s.c., H.J.P. Zajdel, ul. Szkolna, 26, 38-430 Miejsce Piastowe, Polska, oraz poinformować nas o planowanym zwrocie, oraz jego przyczynie na adres e-mail: zajdel@viktor-art.pl

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot towaru. Koszty wysyłki zwrotnej nie są w żadnym przpadku wliczne do zwrotu poniesionych kosztów, 

W zależności od miejsca zamieszkania, czas dotarcia wymienionego produktu do użytkownika może być różny.

Jeśli wysyłany produkt jest wart ponad 200 PLN, należy rozważyć korzystanie z usługi śledzenia wysyłki, lub zakupu ubezpieczenia. Przedmiotu, którego nie otrzymamy nie możemy zakwalifikować do polityki zwrotu.