Religijne, dekoracyjne i funkcjonalne rzeźby wysokiej jakości od Viktor-Art.

Artyści i rzeźbiarze z Viktor-Art s.c. H.J.P. Zajdel, od ponad 30 lat dostarczają najlepsze dzieła sztuki na rynku polskim i europejskim.

Nasza firma mieści się w małej wiejskiej miejscowości Miejsce Piastowe u podnóża łuku Karpat na południowo-wschodniej granicy Polski.

Założyciele i właściciele Viktor-Art s.c.: Halina i Józef S. Zajdel wraz z synem Patrykiem Zajdlem wyznaczyli sobie wspólne cele osobiste, aby promować tradycyjne polskie rzemiosło na całym świecie.

Artyści z Viktor-Art opanowali i rozwinęli techniki malarskie i rzeźbiarskie, które są unikalne i wysoko cenione nawet przez najbardziej wymagających klientów. Umiejętności naszych polskich artystów są również doceniane w najbardziej prestiżowych lokalizacjach rzeźbiarskich, takich jak Val Gardena, Włochy, gdzie od dziesięcioleci wspieramy niektóre ze znanych firm stolarskich w produkcji rzeźb.

W przeciwieństwie do rzeźb drewnianych wykonanych maszynowo i form kompozytowych, rzeźby w drewnie Viktor-Art wykonane ręcznie są naprawdę niezwykłe i przejawiają swoją wyjątkowość w każdym detalu. Te dzieła sztuki są "obowiązkowym elementem", jeśli cenisz sobie piękno rzemiosła drzewnego.

Na życzenie możemy wystawić certyfikat podpisany przez właścicieli Viktor-Art (artystów certyfikowanych w ramach Krajowego Związku Artystów Polskich), którzy gwarantują pochodzenie całkowicie ręcznie wykonanych dzieł sztuki drewna wyprodukowanych w Viktor-Art.